12 lutego 2019

Wesele w Pensjonacie “U Marianny” w Augustowie

Jeśli szukaliście zdjęć pod hasłem: wesele w Pensjonacie “U Marianny” w Augustowie, świetnie trafiliście. Z Michałem chodziłem do jednej klasy w liceum. Sylwia i Michał już wtedy byli parą: zawsze spędzali czas razem, zakochani w sobie po uszy. Po maturze nasze drogi się rozeszły, każdy poszedł w swoją stronę.

To niesamowite, gdy po kilkunastu latach spotkaliśmy się na ślubie siostry Michała. Okazało się, że Sylwia i Michał dalej są razem i chcą wkrótce powiedzieć sobie sakramentalne “tak” 🙂 Wybrali mnie na swojego fotografa, cieszę się, że mogłem fotografować drugi już ślub w ich rodzinie.

W dniu ślubu królowała radość, spontaniczność i uśmiech na twarzy dwojga zakochanych w sobie ludzi. Piękni oni, słoneczna wrześniowa aura, przystrojony kościół i sala weselna, wszystko składało się w całość i musiało zaprocentować wspaniałymi zdjęciami.

Na końcu materiału znajdziecie też sesję plenerową nad jeziorem w Augustowie, którą zrobiliśmy z Sylwią i Michałem w kilka dni po ich ślubie.

Kościół: św. Jana Chrzciciela w Augustowie
Sala: Pensjonat “U Marianny”
Zespół: Bailar

Sylwia i Michał poprosili, żebym nie publikował zdjęć z przysięgi przed ołtarzem.

Wesele w Pensjonacie “U Marianny” w Augustowie

Jako fotograf ślubny z Augustowa bardzo polecam Pensjonat “U Marianny” w Augustowie na wesele. Dwie duże sale weselne pozwalają na odizolowanie gości od głośnej muzyki, co sprzyja długim rozmowom przy stołach weselnych. Świetna obsługa i doskonałe jedzenie to standard w tym miejscu. Wielokrotnie fotografowałem tam śluby i wystrój sali zawsze był dopracowany do najmniejszego szczegółu.

Sesja plenerowa w Augustowie, w Przewięzi i Studzienicznej

 

SZUKACIE FOTOGRAFA NA SWÓJ ŚLUB W Pensjonacie “U Marianny” w Augustowie?

Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia, zapraszam do kontaktu. Podajcie swoją datę ślubu, miejsce i kilka słów o sobie w formularzu, a ja przygotuję ofertę dopasowaną do Waszego ślubu.