Zobaczcie moje zdjęcia

ze zwierzętami z programu

Tuż obok przygotowałem dla Was pokaz slide`ów z moimi najlepszymi zdjęciami ze zwierzętami. Program niestety trwał o połowę krócej, niż zakładano, nie starczyło czasu na wszystkie, za to tu możecie zobaczyć wszystkie!

Podpisujemy umowę

01

Umowę możemy podpisać osobiście w Augustowie/Białymstoku/Warszawie.

W czasach szalonego wirusa najlepiej jednak jest podpisać umowę przez

e-mail, wystarczą nam skany/zdjęcia umowy.

wpłacacie zadatek

02

Zadatek wynosi 30% kwoty, która jest na umowie. Jest niezbędnym zabezpieczeniem dla obydwu stron.

Oczywiście, w razie tzw. "siły wyższej" związanej z wirusem COVID-19 zwracam całość kwoty w przypadku, gdy nie możecie zrobić imprezy weselnej.

Termin jest zarezerwowany

03

Po zaksięgowaniu zadatku, termin jest oficjalnie Wasz i nikt nie może go odebrać. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli zdecydujecie się na moje usługi.

Zdjęcia przekazuję w ekspresowym tempie. Zależnie od liczby zleceń, wszystkie zdjęcia przekazuję w 30-45 dni po ślubie. Rozumiem, że chcecie cieszyć się zdjęciami jak najszybciej i mi też na tym zależy.

W czasie wesela każdy z Waszych gości otrzyma link i hasło do prywatnej galerii z Waszymi zdjęciami. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniecie krępujących pytań, typu:
"Kiedy będą zdjęcia?"

Zdjęcia w galerii internetowej lub na pendrive to dobra pamiątka, jednak dopiero wzięcie albumu do rąk powoduje prawdziwą przyjemność.

Na spotkaniu pokażę Wam wszystkie albumy, które mam w ofercie.
Jest z czego wybierać :)!

P.S. Mam też specjalne promocje na albumy dla rodziców. W końcu czy można im lepiej podziękować, niż dając taki prezent?

albumy ze zdjęciami