28 marca 2020

Wesele nad jeziorem – Hotel Nad Wigrami

Chciałbym przedstawić Wam fantastycznie położoną salę weselną w okolicy Suwałk. Hotel Nad Wigrami otoczony jest kilkoma jeziorami, mieści się na obrzeżach Wigierskiego Parku Narodowego nad samymi Wigrami w miejscowości Gawrych-Ruda. Idealne miejsce na wesele dla par młodych poszukujących sali na wesele z dużą ilością miejsc noclegowych w otoczeniu pięknej przyrody. Jako fotograf ślubny polecam to miejsce.

Przygotowania w Hotelu Nad Wigrami w Gawrych-Rudzie

Ania i Paweł przygotowywali się do ślubu w hotelu, w dwóch sąsiadujących pokojach. Polecam wszystkim przyszłym parom przygotowania do ślubu w jednym miejscu, oszczędzi Wam to dużo stresu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy tracić czasu na przejazdy, dzięki czemu Wy możecie otrzymać więcej zdjęć.

Ania i Paweł cały czas byli uśmiechnięci. Dziewczyny szybko poradziły sobie z sukienką i dodatkami. Panowie mieli trochę rozterek dotyczących sposobu składania poszetki do garnituru ale dali radę!

Hotel nad Wigrami: First look nad jeziorem

Słyszeliście o tzw. “first looku”? To zwyczaj, który uważam za jedną z najbardziej wzruszających chwil całego dnia ślubu. Pan młody widzi pierwszy raz swoją ukochaną w białej sukni, na chwilę przed ceremonią ślubu. Taki widok często wzrusza nawet twardzieli i wyzwala wiele prawdziwych uczuć oraz emocji.

Zwróćcie uwagę, że Ania i Paweł są sami, tylko w moim towarzystwie. Pomogła moja sugestia, żebyśmy zrobili zdjęcia w intymnej atmosferze na pomoście nad jeziorem. To był doskonały pomysł. Ania i Paweł na pewno zapamiętają ten moment do końca życia.

Rodzice pobłogosławili parę młodą i pojechaliśmy do Suwałk na ceremonię ślubu piękną zabytkową Warszawą.

Ślub w kościele Świętego Aleksandra w Suwałkach

Fotograf ślubny w Suwałkach ma łatwe zadanie – Kościół św. Aleksandra w Suwałkach to przepiękna świątynia. W słoneczny dzień jest rozświetlona promieniami słońca, mieni się w kolorach złota i brązu. Pogoda nam bardzo dopisała, było ciepło i pogodnie. Ceremonia miała uroczysty charakter, nie zabrakło też chwil wzruszeń.

Wesele nad jeziorem – Hotel Nad Wigrami w Gawrych Rudzie

Państwo młodzi większość ozdób na sali weselnej przygotowali własnoręcznie. Wystrój robił wrażenie, dodatki świetnie prezentowały się na zdjęciach.

Pierwszy taniec w hotelu Wigry

Ania i Paweł mieli przygotowany układ taneczny. Gdy wyszli na parkiet, wydawało się, że świat dla nich nie istniał, byli tylko oni i ich piękny taniec.

Wigry to niesamowicie malownicze jezioro. Szczególnie, że pomost hotelowy wdziera się na kilkadziesiąt metrów w głąb jeziora. Oczywiście do zachodu słońca goście wykorzystywali go na spacery w przerwie między szalonymi tańcami i kolejnymi toastami za zdrowie Państwa Młodych.

Sesja plenerowa w Wigierskim Parku Narodowym

Jeśli sesja plenerowa w okolicy Suwałk, to może w Wigierskim Parku Narodowym? Jako fotograf ślubny z Augustowa polecam to miejsce. Malutkie jeziorka (tzw. Suchary) z kładką wokół jeziorek i mini skansen to doskonałe miejsce na sesję ślubną. W WPN obowiązuje zakaz latania dronami ale udało nam się zdążyć na zachód słońca na piękny most poza granicami Parku Narodowego i zrobić kilka zdjęć z powietrza. Zobaczcie sesję ślubną Ani i Pawła, którą wykonaliśmy kilka dni po ich ślubie 🙂

Zdjęcia z sesji Ani i Pawła znajdziecie też na moim Instagramie, zapraszam (Link do zdjęcia na instagramie).

Szukacie fotografa na swój ślub?

Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia, zapraszam do kontaktu. Podajcie swoją datę ślubu, miejsce i kilka słów o sobie w formularzu, a ja przygotuję ofertę dopasowaną do Waszego ślubu 🙂