2 marca 2022

Sesja ślubna w Augustowie z psem, Kanał Augustowski

Atrakcje Augustowa to przede wszystkim ogromna Puszcza Augustowska, liczne czyste jeziora i unikatowe w skali europejskiej dzieło budownictwa wodnego – Kanał Augustowski. Właśnie te trzy miejsca wykorzystaliśmy na sesji ślubnej Mai i Michała.

Na pierwszej części sesji towarzyszył nam wspaniały pies – Certa, rasy polski spaniel myśliwski. Sesje ze zwierzakami, szczególnie psami to moja specjalność.

Maja jest fotografką (Maja Jurkiewicz Fotografia), zawsze gdy robię zdjęcia moim znajomym z branży jest do dla mnie duże wyróżnienie ale też ogromne wyzwanie (wiadomo, że my fotografowie mamy bardzo wygórowane wymagania!).

Sesja ślubna w Augustowie z psem nad Kanałem Augustowskim

Rozpoczęliśmy sesję od zdjęć z psem nad Kanałem Augustowskim. Mieliśmy przy tym wiele radości i świetnie współpracowało nam się ze spanielem, był posłuszny i grzeczny. Ten dzień był słoneczny i upalny, słowem – pogoda jak z bajki. Wykorzystaliśmy też drona, co dodało kilka niecodziennych kadrów do sesji. Po zakończeniu zdjęć odwieźliśmy Certę do domu i pojechaliśmy na kolejną część sesji.

Sesja plenerowa w Puszczy Augustowskiej

Pojechaliśmy w głąb Puszczy Augustowskiej. Maja poza tym, że jest fotografką, pracuje też jako leśnik. Kolejną część sesji wykonaliśmy w typowo leśnym klimacie, bukiet paproci nawiązał pięknie do tematu wesela i jej zawodu.

Sesja zdjęciowa w Augustowie nad jeziorem Sajno

Następnie ruszyliśmy nad jedną z moich ulubionych plaż nad jeziorem Sajno w okolicach Augustowa. Nad jeziorem obowiązuje strefa ciszy, nie słychać silników motorówek, jest bardzo spokojnie. Maja i Michał bardzo chcieli wejść do wody, ucieszyli się, że mogą się trochę ochłodzić. Udało nam się uchwycić zachód słońca, którym zakończyliśmy naszą sesję zdjęciową.

ZAPRASZAM NA SESJE ZDJĘCIOWE W AUGUSTOWIE

Spodobały Wam się zdjęcia? Może marzy Wam się sesja ślubna w Augustowie z psem? Odezwijcie się do mnie przez zakładkę “kontakt”, umówmy się na sesję zdjęciową w Augustowie i okolicach!